Fortinet

تمرکز مجدد بر انعطاف پذیری کسب و کار

شرکت فناوران رایان کهکشان به‌عنوان یکی از واردکنندگان اصلی محصولات فورتی نت است.
فایروال‌های فورتی گیت (Fortinet Firewall)  که جز محصولات برگزیده شرکت فورتی نت است، مجموعه‌ای از امکانات مدیریتی امنیت شبکه را برای ادمین‌های شبکه فراهم و با استفاده از این امکانات ادمین های شبکه جهت کنترل ترافیک، اعمال سیاست‌های امنیتی ، اتصال از راه دور، مدیریت کاربران داخلی و خارجی و … عملاً به هیچ نرم‌افزار جانبی نیازی نخواهند داشت.

شرکت فناوران رایان کهکشان به‌عنوان یکی از واردکنندگان اصلی محصولات فورتی نت است.

معرفی محصولات

Entry- Level

این دسته از محصولات شرکت فورتی نت مخصوص سازمان‌هایی است که ترافیک خروجی فایروال آن‌ها ۳۵ گیگا بیت در ثانیه می‌باشد. حداکثر تعداد ارتباط همزمان تا 2 میلیون بوده و تا 5 هزار ورودی رول فایروال در این سری از فایروال‌های فورتی گیت قابل‌راه‌اندازی و پیکربندی است.

Mid-Range

از سری Mid-Range فایروال‌های Fortigate می‌توان به‌عنوان Firewall در لبه شبکه‌های کامپیوتری با اندازه متوسط به‌عنوان کنترل‌کننده ترافیک، درگاه ورودی VPN، کنترل‌کننده Wifi و … استفاده نمود. حداکثر ترافیک خروجی این سری فایروال تا 52 گیگابیت بر ثانیه می‌باشد. حداکثر 11 میلیون ارتباط هم‌زمان TCP، حداکثر 10 هزار پالیسی برای فایروال و حداکثر 10 هزار ارتباط هم‌زمان PSSL-VPN نیز بر روی این سری از فایروال‌های فورتی گیت قابل پیکربندی است.

High-End

این سری از محصولات شرکت فورتی نت برای شرکت‌ها و سازمان‌های بسیار بزرگ که احتیاج به پردازش حجم بسیار زیادی از ترافیک ورودی و خروجی شبکه‌های کامپیوتری را نیاز دارند، مناسب می‌باشد. از برجسته‌ترین ویژگی‌های این سری از محصولات می‌توان به پشتیبانی از حداکثر 320 میلیون ارتباط هم‌زمان TCP، حداکثر 1.8 میلیون ارتباط جدید TCP در 1 ثانیه، خروجی فایروال 340 گیگابیت در ثانیه و پشتیبانی از حداکثر 200.000 رول برای فایروال را نام برد که به‌راحتی می‌تواند جوابگوی نیازهای امنیتی شبکه‌های کامپیوتری بزرگ باشد.